Vila Solvay u vlasništvu Grada Lukavac

Gradsko vijeće Lukavac na 10. redovnoj sjednici jednoglasno izglasalo odluku o zamjeni zemljišta za Vilu Solvay u Lukavcu.
Smatram da Grad vraća Vilu pod vrlo povoljnim uslovima i potpuno po zakonu. Ovo je generacijski važno i vratit će izvubljeni sjaj Vile oko koje je ostalo mnogo naših emocija. Uskoro se vidimo u našoi Vili koja mora biti u funkciji mladih Lukavca. Dobre ideje o organizaciji i namjeni slobodno šaljite. Učinimo sve da Vila služi na ponos svih građana, izjavio je Edin Delić, gradonačelnik Lukavca.

 

Podijelite na mrežama