Naslovna Istaknuto 7 medalja za takmičare KBS ” MASTER ” LUKAVAC

7 medalja za takmičare KBS ” MASTER ” LUKAVAC

U organizaciji KK “WINNER” Tuzla jučer je održan peti po redu karate kup pod nazivom “Tuzlanski pobjednik”.

Turnir se održao u SKPC “Mejdan”, a na istom je nastupilo 709 takmičara iz 42 kluba. U pratnji trenerice MAHIRE AVDIĆ iz KBS “MASTER” Lukvac nastupilo je 7 takmičara najmlađeg uzrasta  koji su osvojili 7 medalja od čega 2 zlatne, 1 srebrenu i 4 bronzane.

Zlatne medalje je osvojio FARIS MOSOROVIĆ u borbama 9 godina – 34 kg ,kao i u kategoriji kate dječaci 9 godina.

Srebrenu medalju je osvojio VEDAD MOSOROVIĆ u kategoriji kate dječaci 13 godina ,dok su bronzane medalje osvojili: IMAN SAlKIĆ  djevojčice borbe 9 godna + 45 kg, LANA MEŠIĆ kate djevojčice 11 godina, LEMANA IBRAHIMOVIĆ  kate djevojčice 9 godina i LEJNA IBRAHIMOVIĆ kate djevojčice 7 godina.