Delegacija Grada Lukavac posjetila Tehnološki centar u Gračanici (VIDEO)

Predstavnici Gradske uprave Lukavac sa Gradonačelnikom Edinom Delićem, te privrednici i prosvjetni radnici, posjetili su tehnološki centar MSŠ Gračanica. Ovo je ujedno bila i najava uske saradnje u vremenu pred nama. 

Ovo je prvenstveno bila inicijativa profesora škole i privrednika, a dobili su i podršku Grada, te sada postaju dobar primjer drugim školama koji ih mogu slijediti.

Gradonačelnik Edin Delić istakao je koliko su ovakvi projekti i saradnje značajni za napredak i podizanje kvaliteta obrazovnog sistema, a što je ujedno temelj za bilo kakav društveni razvoj.

Privrednici Gračanice ističu koliko je značajno da se tehnološki centar osposobi za obrazovanje svih struka u MSŠ, a posjeta delegacije Lukavca je dobar korak ka uspostavi saradnje i međusobnoj razmjeni iskustava i ideja, te se tako može doći i do poboljšanja u ovakvim i sličnim projektima.

 

Događaju je prisustvovala i ekipa RTV Lukavac, a video prilog je pripremila Almedina Muhić:

 

 

(RTV Lukavac)

 

Podijelite na mrežama