Dokazali smo zašto smo već godinama prvaci

FC Mostar SG osvojio je još jednu titulu prvaka Bosne i Hercegovine i još jednu duplu krunu. Najbolji rezultati Mostaraca poklapaju se sa boravkom Marija Aladžića u klubu, a kapiten Mostaraca je u svoju bogatu riznicu trofeja dodao još dva.

 

“Glavni cilj smo ispunili, a to je osvajanje duple krune. Moram reći da smo Kup osvojili dosta lakše i nekako je došlo do opuštanja sa naše strane. To je Salinesu i dalo krila i dosta su zrelije ulazili u utakmice u finalu Premijer lige. Vrlo lako smo primali golove, ali sve u svemu, suzbili smo redove i dokazali smo zašto smo godinama već prvaci”

Iako će mnogi reći da je ovo jedna od slabijih liga do sada, Aladžić ne dijeli to mišljenje.

“Po meni nije slabija. Ove godine mi više liči da je liga bila nikad izjednačenija”.

 

Mostar će na jesen ponovo u Ligu prvaka, a Aladžić je kratak po tom pitanju.

Kao i svake godine, cilj nam je da u Ligi šampiona doguramo što dalje”.

Podijelite na mrežama