FC Mostar SG osvojio je još jednu titulu prvaka Bosne i Hercegovine i još jednu duplu krunu. Najbolji rezultati Mostaraca poklapaju se sa boravkom Marija Aladžića u klubu, a kapiten Mostaraca je u svoju bogatu riznicu trofeja dodao još dva.
“Glavni cilj smo ispunili, a to je osvajanje duple krune. Moram reći da smo Kup osvojili dosta lakše i nekako je došlo do opuštanja sa naše strane. To je Salinesu i dalo krila i dosta su zrelije ulazili u utakmice u finalu Premijer lige. Vrlo lako smo primali golove, ali sve u svemu, suzbili smo redove i dokazali smo zašto smo godinama već prvaci”
“Po meni nije slabija. Ove godine mi više liči da je liga bila nikad izjednačenija”.
Mostar će na jesen ponovo u Ligu prvaka, a Aladžić je kratak po tom pitanju.
“Kao i svake godine, cilj nam je da u Ligi šampiona doguramo što dalje”.




