Naslovna AKTUELNO Druga liga FBiH: Porazi Radničkog i Svatovca trujumf Prokosovića

Druga liga FBiH: Porazi Radničkog i Svatovca trujumf Prokosovića

Mečevina 4 kola danas (nedjelja) je nastavljena Druga nogometena liga FBIH “Sjever”.

Derbi kola igrao se u Banovićima u kome je Budućnost na gradskom stadionu dočekala Svatovac iz Poljica i na koncu slavila sigurno pobjedu 3:0 pogodcima Fazlića, Dedića i Sulejmanovića.

Radnički je u malom derbiju ovog kola gostovao u Čeliću kod istoimenog domaćina. Nakon 90 minuta uzbuđenja slavio je Čelić sa 1:0, a vlastitu mrežu pogodio je Šubić u 33 minuti.

Nogometaši Prokosovića na svojoj “Omerovićki” dočekali su Odžak 102. Slavio je Prokosović sa 2:1. Za domaće su pogađali Halilčević i Hidanović dok je jedini pogodak za goste postigao Čorić

U 4 kolu Druge lige FBiH “Sjever” postignuti su slijedeći rezultati: Budućnost -Svatovac 3:0; Čelić – Radnički 1:0 ; Prokosovići -Odžak 102 2:1; Dinamo – Bosna M 2:2 ; Priluk – Gradina (srijeda); Sloga T -Mladost M 0:1 ; Seona – Mramor 2:0  i Lokomotiva -Bosna K 1:0.