Naslovna AKTUELNO Druga liga FBIH: Remi Radničkog i Svatovca pobjeda Prokosovića

Druga liga FBIH: Remi Radničkog i Svatovca pobjeda Prokosovića

U derbiju devetog kola Druge nogometne lige Federacije BiH “Sjever” Radnički je na svom Jošiku u subotu dočekao Svatovac iz Poljica. Poveo je Radnički već u 2. minuti kada nakon greške odbrane gostiju pogađa Aljukić za 1:0.

U samom finišu prvoga dijela tačnije u 37. minuti Svatovac je izjednačio na 1:1, strijalc gola za Svatovac bio je Ćehajić. Do kraja meča mreže su mirovale ostalo je Radnički -Svatovac 1:1.

Prokosovići su dan kasnije tačnije u nedjelju na svojoj Omerovićki dočekali fenjeraša Slogu iz Tojšića i na kraju upisali sigurnu pobjedu 2:0. Stijelici za domeć bili su Bijelić u 39 minuti i Hidanović u 45 minutui meča.

U mečevima koji su na programu bili u subotu i ndejlju  postignuti su slijedeći rezultati:

13.10.2018 15:00KalesijaFK BOSNA (K) – NK ”DINAMO”4:1
13.10.2018 15:00LukavacFK RADNIČKI – NK SVATOVAC1:1
13.10.2018 15:00MalešićiNK MLADOST (M) – NK MRAMOR7:0
13.10.2018 15:00OdžakNK ”Odžak 102” – FK SEONA1:3
13.10.2018 15:00SrebrenikOFK GRADINA – FK BUDUĆNOST1:1
14.10.2018 15:00Mionica IIIFK BOSNA (M) – FK LOKOMOTIVA0:2
14.10.2018 15:00ŽiviniceFK PRILUK – NK ČELIĆ1:0
14.10.2018 15:00ProkosovićiNK PROKOSOVIĆI – FK SLOGA (T)2:0