Dvije osobe povrijeđene u saobraćajnoj nesreći na putu Tuzla-Doboj

Dvije osobe su zadobile povrede u saobraćajnoj nesreći u kojoj su učestvovala dva putnička motorna vozila, a koja se dogodila oko 11:30 sati na magistralnom putu Tuzla-Doboj, u mjestu Lukavac.

 

Kako je potvrđeno iz MUP-a TK povrijeđene osobe su prevezene na UKC Tuzla radi ukazivanja ljekarske pomoći.

 

Zbog uviđaja saobraćaj na navedenoj dionici je obustavljen, te se saobraća alternativnim pravcima.

Podijelite na mrežama