FK “Radnički” nastavlja putem pobjednika (VIDEO)

FK “Radnički” u polufinalu KUP-a Tuzlanskog kantona ostvario je pobjedu nad ekipom FK “Rainci”.

 

Plavobjeli su maksimalno spremni, motivisani i skoncentrisani da ispune još jedan cilj, a to je ulazak u Prvu ligu FBIH.

 

Voljom žrijeba odlučeno je da će se za ulazak u viši rang takmičenja FK Radnički prvak druge lige – sjever sastati sa prvakom druge lige jug- FK Klis iz Buturović polja.

 

 

Iz fudbalskog kluba Radnički u borbi za ulazak u Prvu ligu FBIH, veliku podršku očekuju i od navijača sa tribina. Očekuju se vrlo zanimljivi i neizvjesni mečevi do posljednjeg sudijskog zvižduka.

 

Više informacija doznajte u video prilogu Mirzete Riđešić:

 

(RTV Lukavac)

Podijelite na mrežama