Lukavčanka Naida Ribić zablistala u Novom Sadu – Novi uspjeh frizera iz Lukavca

Nakon što su frizeri iz Bosne i Hercegovine zasjali na najvećoj svjetkoj frizerskoj sceni u Parizu zabilježivši historijski uspjeh vrijedni i talentovani članovi Kluba frizera i kozmetičara Tuzla nastupili su i na takmičenju u Novom Sadu i još jednom dokazali da naša zemlja ima izuzetne frizerske talente i stručnjake.

Riječ je o regionalnom takmičenju frizera koje je u organizaciji Saveza frizerskih klubova Srbije u Novom Sadu upriličeno u sklopu sajma “Dodir Pariza”, a svoje frizerske vještine pokazala i naša lukavčanka Naida Ribić.

Iako se lagano vraća na takmičarsku scenu Naida je uspjela u jakoj konkurenciji osvojiti visoko četvrto mjesto.

Naida posebno ističe uspjeh mladih frizera odnosno srednjoškolaca sa područja TK koji su dio Udruženja sa nadom da će se ovom uspješnom timu pridružiti i lukavački srednjoškolci. Njezin put frizera kako je i sama naglasila je porodična tradicija, a sve potrebne vještine naučila je i naslijedila od majke Hajre koja je godinama predana ovom poslu kojeg radi s ljubavlju.

Tokom svog dugogodišnjeg rada postizala izvanredne rezultane, što je Naidu podstaklo da se vrati takmičenjima kako bi nadmašila učitelja učinila ju sretnim, a Lukavac predstavila u najboljem svjetlu.

Podijelite na mrežama