NK “Radnički” prozivkom započeo pripreme za proljetni dio sezone

Nogometaši “Radničkog” su prozivkom na stadionu Jošik i zvanično počeli sa pripremama za proljetnio dio sezone u II nogometnoj ligi FBiH-grupa sjever. Cilj im je do kraja sezone zadržati lidersku poziciju na tabeli i plasirati se u viši rang takmičenja.

 

Jesenji dio sezone u II nogometnoj ligi Federacije BiH-grupa sjever NK “Radnički” je završio na prvom mjestu. Realno je za očekivati da će se tu i zadržati do kraja regularnog dijela sezone, a da će kroz eventualno doigravanje osigurati plasman u viši rang takmičenja, odnosno I ligu FBiH. Devet bodova viška, u odnosu na prvog pratioca, je dobra zaliha, ali nema opuštanja poručuju iz “Radničkog”.

 

Šef stručnog štaba Samir Hadžimahović je obavio prozivku igrača na stadionu Jošik, čime su i započele pripreme za proljetni dio sezone.

 

Više doznajte u video prilogu Midhata Sarajlića:

 

 

 

(RTV Lukavac)

Podijelite na mrežama