Odbojkašice BiH poražene od Francuske

Ženska odbojkaška reprezentacije BiH poražena je u okviru CEV Zlatne lige od reprezentacije Francuske rezultatom 3:1 u setovima.

Rezultat po setovima glasio je 25:17, 25:20, 22:25, 25:19

 

Nakon tri odigrana kola Frnacuska je lider na tabeli Grupe A sa 6 osvojenih bodova, Španija je druga sa 3, dok je naš tim posljednje plasirani bez bodova.

 

Ekipu Stevana Ljubičića naredni meč očekuje 4 juna kada će u dvorani Mejdan ugostiti današnjeg protivnika, dok četiri dana kasnije Zmajice gostuju selekciji Španije.

Podijelite na mrežama