Počeli radovi na uređenju i asfaltiranju dvorišta ispred džamije u Orahovici

Zahvaljujući donacijama dobrih ljudi i angažovanosti predstavnika vijeća MZ Orahovica i džematskog odbora počeli su radovi na uređenju i asfaltiranju dvorišta ispred mjesne džamije.

 

Uređenjem ovog prostora u mnogome će olakšati vjerske aktivnosti svim mještanima Orahovice, a radovi bi trebali biti završeni do 12. augusta.

 

I iz džematskog odbora zahvaljuju se svima koji su pružili finansijsku pofršku u realizaciji projekta uređenja dvorišta ispred mjesne džamije, ali ističu da je izostala pomoć MIZ Puračić.

 

Projekat vrijedan oko 18.000 KM ukoliko vremenske prilike dozvole planirano je da bude završen do 12. avgusta za kada je zakazan i mevlud u džematu Orahovica.

 

Opširnije u prilogu Alema Meškovića.

Podijelite na mrežama