Naslovna AKTUELNO Premijer liga BiH: Sloboda pobjedila Čelik danas još tri meča

Premijer liga BiH: Sloboda pobjedila Čelik danas još tri meča

Golom sa 11 metara Antonija Vidovića iz 59 minute Sloboda je na Tušnju pobjedila Čelik u premijernom susretu 9 kola BH telecom premijer lige koji je igran u petak.

Utakmica je bila dosta monotona u prvom poluvremenu i nešto sadržajnija u drugom kada je meč i odlučen.

Jedna nesvakidašnja situacija desila se na meču kada je nakon sudara sa jednim domaćim fudbalerom prilikom pada ruku ozlijedio Admir Šehović glavni sudac meča kojega je zamijenio Adis Mulahasanović.

Danas se igra još tri susreta. U derbiju kola pod Bijelim brijegom u Mostaru pred sada već rasprodanim tribinama igraju Zrinski i Široki Brijeg.

Premijerni meč danas je onaj u  Ugljeviku gdje od 16:30 h Zvijezda 09 dočekuje Krupu. U 19:30 na stadinu Asim Ferhatović -Hase Sarajevo dočekuje Tuzla city.