Protesti prevoznika pred zgradom Uprave rudnika”Kreka” Tuzla

Prevoznici koji kupuju ugalj od rudnika “Kreka” i voze za penzionere, bolnice, škole i domaćinstva izašli su danas na proteste ispred zgrade Uprave rudnika”Kreka”u Tuzli.

 

Proteste su organizovani zbog nemogućnosti slobodne uplate uglja i zbog nepostojanja reda na čekanje, nego se kako kažu, ugalj tovari preko raznih veza.

 

 

Protesti su najavljeni prije četiri dana MUP-u TK koji je obezbjeđivao događaj.

 

 

 

 

 

Podijelite na mrežama