SKISO “Sinovi Bosne” upriličili konferenciju za medije (VIDEO)

Danas su članovi SKISO “Sinovi Bosne” otputovali u Poljsku, gdje će po prvi put nastupiti na jednom zvaničnom takmičenju na međunarodnoj sceni. U pitanju je nastup od 10. – 12. juna na Evropa ligi u sjedećoj odbojci na kojoj će nastupiti klubovi iz još 7 zemalja.

 

Kako je istaknuto na press konferenciji upriličenoj povodom odlaska u Poljsku i osvajanju trećeg mjesta u premijer ligi BiH u sjedećoj odbojci, ekipa je spremna i za najviše domete na ovom takmičenju.

 

Prvi meč Sinovi Bosne igraju u petak u 15 sati protiv italijanske ekipe Fermana.

 

 

Više u video prilogu Sabine Džibrić:

 

(RTV Lukavac)

Podijelite na mrežama