U kabinetu Gradonačelnika Delića upriličen prijem za predstavnike boračkih organizacija i članova porodica šehida

Juče je u kabinetu Gradonačelnika dr.sc. Edina Delića, povodom Dana grada Lukavac, upriličen prijem za boračke organizacije grada Lukavac i članove porodica šehida.

Ovom prilikom je Gradonačelnik dr.sc. Edin Delić zajedno sa Predsjedavajućim gradskog vijeća gosp. Suadom Salibašićem i saradnicima uputio čestitku pripadnicima boračke populacije povodom Dana grada Lukavac.

Na ovaj način nastoji se pokazati da se priznaje, prepoznaje i poštuje žrtva koju su pripadnici boračke populacije iznijeli, te se nastoji unaprijediti saradnja i podrška.

 

Više u prilogu Sabine Džibrić:

 

(RTV Lukavac)

Podijelite na mrežama