U Lukavcu počeo program obilježavanja 30.godišnjice genocida u Srebrenici (VIDEO)

Polaganjem cvijeća na spomen-obilježja i prigodnim programom u Lukavcu je danas počeo program obilježavanja 30. godišnjica genocida u Srebrenici. Predstavnici javnog i političkog života Grada Lukavca, boračkih i političkih organizacija, vjerskih zajednica i javnih ustanova položili su ljiljane i odali počast ubijenim u genocidu u Srebrenici. Drugi dio programa će biti realizovan u večernjim satima sa početkom u 18.00 sati kada će biti promovisana knjiga i otvorena izložba.

 

Više u video prilogu Sabine Džibrić:

Podijelite na mrežama