Uspješno realizovan projekat prikupljanja PET ambalaže

Već pet godina učenici i uposlenici škole svojim trudom i radom obezbjeđuju potrebna učenička i nastavnička pomagala, a oni najuspješniji tokom jedne školske godine budu nagrađeni.

 

Jedna od nagrada bila je odlazak najboljih na Farmu Milo selo.

 

Prijatelj Projekta Emir, potrudio se da jednodnevni izlet u prirodi  učini nezaboravnim, a pored nezaobilaznog roštilja, na sportskim terenima odigrane su fubalske i odbojkaške utakmice, upriličen je i obilazak izletišta i Farme Milo selo.

 

Ekološka utrka“Budi eko, budi neko“ bit će nastavljena sa novom školskom godinom.

 

Opširnije u video prilogu Edine Husović.

Podijelite na mrežama