Dvanaest medalja za KBS “Master”

Dana 22.10.2022.g. u gradskoj sportskoj dvorani u Gradačcu u tehničkoj organizaciji  KBS “ZMAJ” Gradačac održano je 3 kolo regionalne karate lige Tuzlanske regije. Na turniru je učestvovalo 29 klubova sa 423 takmičara iz BiH i Hrvatske. U pratnji trenerica Mahire Avdić i Belme Kuduzović i trenera Dragiše Sekulića učestvovalo je i 12 takmičara KBS “MASTER” Lukavac,koji su nastupili  u borbama i katama,ostvarivši odličan rezultat sa osvojenih 12 medalja od čega 7 zlatnih, jednom srebrenom i 4 bronzane medalje.
Zlatne medalje su osvojili slijedeći takmičari:
Omer Salkić kate dječaci 7 godina;
Faris Mosorović u kategoriji dječaci borbe 10 godina – 35 kg;
Ena Atić u kategoriji kate djevojčice 12 godina
Ajdin Halilagić u kategoriji dječaci borbe 13 godina -55 kg;
Vedad Mosorović u kategoriji dječaci borbe 13 godina + 55 kg;
Belma Kuduzović u kategoriji seniorke borbe – 50 kg
Mahira Avdić u kategoriji seniorke borbe – 61 kg.
Srebrenu medalju je osvojio Omer Salkić u kategoriji dječaci borbe 8/9 godina -35 kg.
Bronzane medalje su osvojili:
Lejna Ibrahimović u kategoriji kate djevojčice 8 godina;
Lemana Ibrahimović u kategoriji djevojčice kate 10 godina;
Iman Salkić u kategoriji djevojčice borbe 11 godina + 44 kg i Mahira Avdić u kategoriji seniorke kate .
Za klub su nastupili i Mahir Kasumović,kao i Nejra Bašić koji nažalost nisu uspjeli ovog puta da osvoje medalje.
Podijelite na mrežama