Novi uspjesi takmičara Bokserskog kluba “Soda” Lukavac

Treće kolo lige Federacije u boksu je završeno, nastupili smo sa sedam boraca i skupili 16 bodova za naš klub. Ovaj put smo nastupili sa relativno mladom ekipom i pokazalo se da imamo dobre mlade boksere od kojih možemo očekivati dobre rezultate. Jasmin Mehić i Mia Kerošević, prvi put su radili boks u kategoriji školarci i donojeli pobjede. Muhamed Omerović kao kadet odradio je jak meč. Seniori su standardno dobro odradili borbe i donijeli bodove za naš klub. Idemo dalje i jače, što više da podignemo boks na viši nivo u našem gradu.

 

Bokserski klub “Soda” Lukavac

Podijelite na mrežama