Obnova kuće porodice Osmić privodi se kraju

Radovi na obnovi doma porodice Osmić iz Dobošnice uspješno se privode kraju.

 

Podsjećamo da je početkom januara stambeni objekat ove porodice zahvatio  požar koji je pričinio veliku materijalnu štetu, na svu sreću bez ljudskih žrtava.

 

Porodicu Osmić su posjetili gradonačelnik Edin Delić i predsjedavajući gradskog vijeća Suad Salibašić sa saradnicima. Uz pomoć gradske uprave sve aktivnosti oko saniranja štete preuzelo je Vijeće MZ Dobošnica.

 

Porodica, obzirom da nije htjela prihhvatiti drugi smještaj svo ovo vrijeme boravila je u jednoj prostoriji , a svoju radost što je šteta nastala prilikom požara sanirana nekrije ni Suljo Osmić.

 

Opširnije u video prilogu Mirzete Riđešić:

Podijelite na mrežama