Naslovna AKTUELNO Prokosovići VS Radnički 3:3, Čelić bolji od Svatovca

Prokosovići VS Radnički 3:3, Čelić bolji od Svatovca

U ljepotici drugog kola Druge nogometne lige Federacije BiH Prokosvići i Radnički odigrali su 3:3. Poveo je Radnički u 8 minuti kada je vlastitiu mrežu pogodio Avdić.  Samo dvije minute trebalo je Prokosivićima da dođu do poravananja a strijelac je bio Halilčević. Ponovo je Radnički poveo u 23 minuti  kada mrežu Bojića  za 1:2 pogađa Junuzović.  Samo što se krnulo sa centra Prokosovići su poravnali a strijalc je bio Bijelić. Nakon “ludih” 24 minute igre do poluvrtemena su mreže mirovale,  a onda u 78 minuti nastavka podpuni preokret domaćim donosi rezervista Gašić. Do kraja meča Radnički je uspio doći do poravnanja i na koncu boda  kada  glavom u 88 minuti pogađa Mehanović za konačnih Prokosovići –Radnički 3:3.

Dinamo je na svom terenu iznenađujuće pobijedio Gradinu sa 2:0, a oba gola je postigao Turbić. Prvi u 38. minuti, a drugi u 57. sa jedanaest metara. U duelu Bosne (M) i Odžaka nije bilo pobjednika, bilo je 1:1. Jahić je doveo domaće u vodstvo, a konačan rezultat je postavio Kojić.

U utakmici Čelića i Svatovaca slavili su domaći rezultatom 2:0, a golove su postigli Slomić u 38. i Mujagić u 72. minuti susreta.