Sinoć je u sali za promocije JU Javna biblioteke Lukavac predstavljena knjiga poezije pjesnika, pisca i pravnika Redže Salkića iz Banovića.
Ljubiteljima lijepih stihova, osim autora, obratili su se recenzent knjige “Davno je opet blizu” Jakub Subašić, promotor Safet Berbić i pisac i izdavač Šimo Ešić. Moderator Mihad Sakić pročitao je nekoliko pjesama ovog umjetnika, kojeg je Berbić usporedio sa Musom Ćazimom Ćaticem, a dodatnu atmosferu “šetnjom po žicama ” napravio je mladi i talentirani gitarista Tarik Sakić.
“Preporuka je da vaše lične biblioteke obogatite zbirkom “Davno je opet blizu” te da, ukoliko ste propustili ovu, posjetite narednu promociju koja će se održati u Tuzli” poručili su organizatori promocije.
(RTV Lukavac)